reklama_pasmaugta_ir_nusautas_kaune

Psilikono teatro ir Tomo Dobrovolskio spektaklis
“Pasmaugta ir nušautas”- KAUNE!

 Pirmą kartą parodytas 2009 m. Birštone, apkeliavęs Lenkiją, Austriją ir Suomiją spektaklis užveržia kilpą sugrįždamas į Laikinąją Sostinę kartu su XIX tarptautiniu lėlių scenos meno „Skrajojančiu festivaliu“.

Spektaklio „Pasmaugta ir nušautas“ scenarijus remiasi skandalingos Kauno prieškario bylos dokumentika. 1930 m. prelatas Konstantinas Olšauskas nuteistas už  buvusios meilužės nužudymą pasmaugiant. Po keleto metų, atlikęs bausmę, prelatas buvo nušautas. Abu nusikaltimai iki galo neišaiškinti.
Apgaubta tamsos ir didelio ano meto visuomenės susidomėjimo, kriminalinė istorija transformuojasi į 50 min. trukmės audiovizualinį meno kūrinį, tyrinėjantį geismą.
Psilikono teatro spektaklį užpildo ištverminga lėlių nuogybė ir muzikos magnetizmas, o “smetonišką” prieskonį suteikia dokumentiniai tekstai tiesiai iš prieškario spaudos, specialieji vaizdo efektai iš saldumynų ir saikingas humoras.
„Pasmaugta ir nušautas“- universalus hermetikas, tinkamas ir mažiems širdies plyšeliams, ir visuomenės sąmonėje žiojėjančioms skylėms sandarinti.
Gegužės 27 d., penktad., 21 val,. Kauno dramos teatro parketinėje  salėje